Twoje polisy w aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile

7 września 2023

ciekawostki, SPECTRUM, ubezpieczenia

Aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile zawiera wiele przydatnych funkcji. Wyjaśniamy, jak działają narzędzia, dzięki którym możesz łatwo zarządzać swoimi polisami.

Spis treści

Twoje polisy w SPECTRUM mobile

Zakładka Twoje polisy zajmuje główne miejsce w menu aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile – nie bez powodu. To tutaj znajdują się kluczowe informacje o posiadanych ubezpieczeniach oraz przydatne funkcje związane z ich obsługą.

W zakładce Twoje polisy znajdziesz:

  • polisy zawarte w SPECTRUM – są dodawane automatycznie,
  • polisy zawarte poza SPECTRUM – możesz wprowadzić je samodzielnie.

Dodatkowo przy każdej polisie zawartej za pośrednictwem SPECTRUM znajdziesz opcje, które pozwalają na łatwą obsługę w jej sprawie (np. zadanie pytania, złożenie wypowiedzenia, zgłoszenie sprzedaży auta).

Aplikacja przypomni Ci o:

  • zbliżającym się terminie płatności składki lub raty,
  • kończącym się okresie ubezpieczenia – w tej sytuacji możesz zamówić ofertę od swojego agenta lub skontaktować się z nim w dogodnym dla Ciebie czasie.

Dlaczego jeszcze warto mieć SPECTRUM mobile?

Aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile jest pełna rozwiązań, które warto mieć pod ręką. Jej funkcje przydają się nie tylko do zarządzania polisami, ale też w razie szkody. Do najbardziej przydatnych należą:

  • uproszczony kontakt z Twoim agentem – placówka lub osoba, która Cię obsługuje, jest przypisana do przycisku ze słuchawką na środku paska menu, więc nie musisz szukać numeru,
  • przypomnienia o okresowych przeglądach domu i pojazdu – możesz otrzymywać powiadomienia o konieczności wykonania nowych przeglądów samochodu, przewodu kominowego, instalacji gazowej, elektrycznej czy odgromowej z ustawionym przez Ciebie wyprzedzeniem,
  • instrukcje krok po kroku w razie kolizji i wypadku – interaktywny asystent pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo na miejscu zdarzenia i odpowie na najważniejsze pytania, np. o możliwość przestawienia pojazdu,
  • generator oświadczenia sprawcy – to praktyczne narzędzie pozwoli stworzyć dwustronne oświadczenie o kolizji drogowej bez konieczności wypełniania druków czy własnoręcznego pisania na kartce.

Chcesz dowiedzieć się więcej o praktycznych narzędziach dostępnych w aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile? Przejdź tutaj lub pobierz ją na swoje urządzenie i odkryj świat ubezpieczeń w Twoim smartfonie!

Pobierz aplikację ubezpieczeniową SPECTRUM mobile

Aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile jest przeznaczona dla urządzeń opartych na systemie iOS od wersji 15 lub Android w wersji 7.0 lub nowszej. Jest dostępna w oficjalnych sklepach Google Play i App Store.

Aby pobrać SPECTRUM mobile dla Androida, przejdź do Google Play.

Aby pobrać SPECTRUM mobile dla iOS, przejdź do App Store.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.