Ubezpiecz się na życie w Generali i odbierz zniżki!

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Generali to firma z długoletnią tradycją. Jej początki sięgają 1831 roku, w Polsce zaś działa od 1999 roku. Szeroka oferta ubezpieczyciela skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W Generali ubezpieczysz samochód, dom i mieszkanie, firmę, podróż, życie i zdrowie.

Jednym z popularniejszych produktów w Generali jest ubezpieczenie na życie. Polisa jest dostępna w wielu wariantach dopasowanych do potrzeb klienta. Wybierając ubezpieczenie na życie i zdrowie, otrzymasz wsparcie finansowe i pomoc w trudnych sytuacjach dla Ciebie i Twoich bliskich.

Ubezpieczenie Generali Życie – poznaj warianty polisy
Z myślą o Życiu PLUS to grupowe ubezpieczenie na życie, dzięki któremu otrzymasz finansowe wsparcie i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Polisa zapewni min:

  • zabezpieczenie rodziny w razie śmierci,
  • pomoc finansową w razie wypadku,
  • wsparcie podczas leczenia choroby,
  • świadczenie za urodzenie dziecka,
  • assistance medyczny.

ProFamilia to ubezpieczenie na życie i zdrowie, które dodatkowo umożliwia odkładanie pieniędzy na przyszłość. To plan zabezpieczenia siebie i rodziny na przyszłość poprzez inwestowanie w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe, a także oszczędzanie na indywidualnych kontach emerytalnych IKE lub IKZE.

Ubezpieczenie Generali z myślą o Dziecku to polisa, dzięki której możesz zapewnić swojemu dziecku łatwiejszy start w życie i wsparcie finansowe w walce o jego zdrowie w razie poważnej choroby.

Grupowe ubezpieczenie na życie – to produkt dedykowany firmom zatrudniającym pracowników. Posiada bardzo szeroki zakres ochrony obejmujący życie i zdrowie ubezpieczonego pracownika oraz członków jego rodziny. Zapewnia pomoc finansową w trudnych sytuacjach życiowych.

Ubezpiecz się na życie i zyskaj dodatkowe zniżki!
Klienci Generali, którzy posiadają polisę na zdrowie i życie w ramach ubezpieczenia grupowego lub indywidualnego, mają możliwość skorzystania ze zniżki na inne ubezpieczenia towarzystwa. Rabaty sięgają nawet 20% i obejmują różne rodzaje polis. Sprawdź, jakie zniżki otrzymasz!

  • 10% zniżki na ubezpieczenie OC,
  • 15% zniżki na ubezpieczenie podróży, ubezpieczenie NNW dziecka, mieszkania lub domu,
  • 20% zniżki na ubezpieczenie OC/AC.

Chcesz poznać szczegóły w rozmowie z ekspertem? Znajdź Doradcę Klienta na mapie placówek i odwiedź biuro lub zadzwoń – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i pomożemy dopasować ofertę!

Źródła:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.