Ubezpieczenia stały się proste – za nami profesjonalne szkolenie z Allianz

Allianz upraszcza ubezpieczenia. Od marca osoby zainteresowane zakupem ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia mieszkania mogą wybierać spośród przejrzystych i jasno opisanych pakietów, w których pogrupowane są najbardziej popularne ryzyka. Dodatkowo ubezpieczyciel zadbał o prostotę w dokumentach. Do zakupionego ubezpieczenia klient otrzyma „Przewodnik po ubezpieczeniu”, w którym znajdują się m.in. Ogólne Warunki Ubezpieczenia, a wszystko napisane przystępnym i zrozumiałym językiem.

W dniach 29-30 maja w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Allianz w Ryni odbyło się szkolenie Doradców DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM. Przez dwa kolejne dni uczestnicy spotkania, pod okiem profesjonalnych trenerów z Allianz Polska pochylali się nad zagadnieniami związanymi przede wszystkim z ubezpieczeniami majątkowymi.

Filmy
Mój samochód – https://youtu.be/05-n_wW-a0Q
Mój dom – https://youtu.be/O66uXcDGkYk


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.