Ruszył pilotażowy program Generali, z myślą o życiu PLUS

18 lipca 2019

ubezpieczenie grupowe

Profesjonalny agent musi dysponować szeroką wiedzą na temat ubezpieczeń. Potrafi przeprowadzić holistyczną analizę potrzeb, obejmującą wszystkie obszary życia i działalności klienta, przewidzieć możliwe zagrożenia i zaproponować spersonalizowane rozwiązanie.

DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM jako jedna z kilku agencji w kraju, w ramach programu pilotażowego Generali, posiada możliwość sprzedaży nowego ubezpieczenia. Na przestrzeni ostatnich tygodni na terenie kraju (między innymi w Płocku, Ciechanowie, Częstochowie, Dąbrowie Górniczej, Czechowicach-Dziedzicach, Tychach) odbyła się seria szkoleń Doradców DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM z zakresu nowego ubezpieczenia Generali, z myślą o życiu PLUS.

Generali, z myślą o życiu PLUS to unikalny produkt na rynku – nowa, ulepszona wersja Grupy Otwartej, która z pewnością pozytywnie zaskoczy wielu Klientów

  • ubezpieczenie można zawrzeć od dowolnego dnia miesiąca
  • wypłata świadczenia już za jeden dzień pobytu w szpitalu Ubezpieczonego, niezależnie od przyczyny
  • jeszcze lepsze dopasowanie oferty do potrzeb Klienta dzięki możliwości podnoszenia sum ubezpieczenia na wielu ryzykach w wybranym wariancie
  • a to nie wszystkie nowości

Skontaktuj się z naszym Doradcą i zapytaj o szczegóły wyjątkowego ubezpieczenia.
https://dus.net.pl/#znajdz-nas


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.