Ubezpieczenie dla dziecka Warta Posag – prezent na przyszłość i ochrona każdego dnia

Indywidualne ubezpieczenie oszczędnościowo-ochronne Warta Posag to polisa, która zapewnia dziecku bezpieczną przyszłość. Ubezpieczenie może zakupić każda dorosła osoba, której leży na sercu dobro dziecka – np. rodzic, babcia, wujek czy chrzestny. Dzięki systematycznie opłacanym składkom zgromadzony zostaje kapitał, który w przyszłości dziecko będzie mogło przeznaczyć na start w dorosłe życie lub zaspokojenie swoich potrzeb związanych m. in. ze studiami, ślubem, mieszkaniem czy autem. To wspaniały i wartościowy prezent z okazji urodzin, Dnia Dziecka, a także komunii czy chrztu.

Co daje ubezpieczenie Warta Posag?

 • Kapitał na start w dorosłość – na koniec okresu ochrony zgromadzone środki wędrują na konto ubezpieczonego dziecka.
 • Zabezpieczenie finansowe dla dziecka – w razie śmierci bądź niezdolności do pracy rodzica lub opiekuna.
 • Wsparcie finansowe dla rodziców – w razie poważnego zachorowania lub wypadku dziecka.

Najważniejsze atuty ubezpieczenia Warta Posag

 • Polisa może zapewnić ochronę już od urodzenia – umowę możesz zawrzeć nawet dla niemowlęcia. Im dłużej będzie trwało ubezpieczenie posagowe, tym większy kapitał zgromadzisz na przyszłość.
 • Dziecko oraz jego rodzice lub opiekunowie mogą zyskać kompleksową ochronę w ramach jednej polisy.
 • Renta posagowa dla dziecka – w razie śmierci rodzica dziecko będzie otrzymywać comiesięczną rentę do końca okresu ubezpieczenia (nawet do 3000 zł).
 • Przejęcie opłacania składek przez towarzystwo ubezpieczeniowe – w przypadku utraty rodzica czy jego niezdolności do pracy, dziecko ma możliwość kontynuacji ubezpieczenia bez opłacania składek, a Warta będzie systematycznie powiększać gromadzony kapitał, tak jakby składki były opłacane.
 • Świadczenie w razie śmierci rodzica – jeżeli w okresie ochrony dojdzie do śmierci rodzica, po zakończeniu umowy towarzystwo wypłaci dziecku wskazaną w polisie kwotę.
 • Świadczenia w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu dziecka – wsparcie finansowe z ubezpieczenia może okazać się pomocne w leczeniu urazów np. po wypadkach.
 • Wsparcie finansowe dla rodziców w razie poważnego zachorowania dziecka.
 • Świadczenie za pobyt dziecka w szpitalu (z powodu wypadku lub choroby.
 • Gwarantowana suma ubezpieczenia w przypadku dożycia.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczenia Warta Posag? Skorzystaj z porady eksperta, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Odwiedź biuro lub zadzwoń – Doradcę klienta znajdziesz na mapie placówek lub za pomocą aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile.

Źródła:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.