Ubezpieczenie dla dziecka

26 maja 2023

ciekawostki, ubezpieczenia

Każde dziecko ma inne zainteresowania oraz pasje i cechuje się odmiennym poziomem aktywności. Również każdy rodzic ma swoje spojrzenie na to, w jaki sposób najlepiej zabezpieczyć dziecko i zagwarantować mu to, co najlepsze. Podpowiadamy rozwiązania ubezpieczeniowe, które zapewniają pociechom bezpieczeństwo i wsparcie dziś oraz lepsze jutro.

NNW indywidualne – najlepsza ochrona dla aktywnego dziecka
Ochrona w ramach NNW działa przez cały rok, 24/7, na całym świecie – zarówno w trakcie nauki, jak i w czasie wolnym po lekcjach, podczas ferii i wakacji. O szczegółowym zakresie ubezpieczenia pisaliśmy w tym artykule. Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia indywidualnego? Możemy potraktować je jako uzupełnienie lub nawet alternatywę dla grupowej polisy szkolnej. Kupując indywidualne NNW, samodzielnie wybieramy sumę ubezpieczenia oraz jego zakres w zależności od potrzeb dziecka. Ubezpieczenie indywidualne jest bardzo elastyczne i pozwala na precyzyjne dopasowanie pod kątem ochrony i wysokości składki.

Pakiet Moje Dziecko w UNIQA – wsparcie w razie wypadku i choroby
Oferowany przez UNIQA pakiet Moje Dziecko to pomoc w powrocie do zdrowia. W razie poważnego zachorowania lub wypadku dziecko będzie mogło skorzystać z specjalistycznych badań, pomocy lekarskiej i profesjonalnej rehabilitacji. W ramach jednej składki ochroną objęte są wszystkie dzieci do 18 roku życia – to zatem doskonała opcja ubezpieczenia rodzinnego. Polisa zapewnia też wypłatę świadczeń w razie poważnego zachorowania i pobytu w szpitalu. Zakres ochrony obejmuje pakiety usług MediPomoc (wizyty, badania, rehabilitacja) oraz Opieka24 (zakup lub wypożyczenie sprzętu, transport medyczny, dostarczenie leków, pomoc domowa po hospitalizacji).

Polisa posagowa – zabezpieczenie przyszłości dziecka
Indywidualne ubezpieczenie oszczędnościowo-ochronne Warta Posag to polisa, która zapewni dziecku lepszy start w dorosłość. Polisę może zawrzeć każda dorosła osoba, np. rodzic, babcia, wujek czy chrzestny. Dzięki opłacanym składkom zgromadzony zostaje kapitał, który w przyszłości dziecko będzie mogło przeznaczyć np. studia, pierwsze auto czy mieszkanie. Warta Posag to skuteczny i bezpieczny sposób, aby zbudować kapitał na start w dorosłość – na koniec okresu ochrony zgromadzone środki wędrują na konto ubezpieczonego dziecka. Szerzej o tym produkcie pisaliśmy w tym artykule.

Najlepsze ubezpieczenie dla swojego dziecka znajdziesz w Domu Ubezpieczeniowym Spectrum – porozmawiaj z ekspertem, aby poznać dostępne rozwiązania. Odwiedź biuro lub zadzwoń – Doradcę Klienta znajdziesz na mapie placówek lub za pomocą aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.