Ubezpieczenie z opieką telemedyczną UNIQA

Ubezpieczenie z opieką telemedyczną od UNIQA to rozwiązanie dla osób, które cenią wygodę i chcą szybko reagować w razie problemów ze zdrowiem. Korzystając z tej oferty, można uzyskać dostęp do nielimitowanych konsultacji z lekarzem przez telefon, czat lub wideoczat w krótkim czasie od zgłoszenia. Sprawdź dostępne specjalizacje, usługi i najważniejsze informacje o ubezpieczeniu!

Jak działa ubezpieczenie UNIQA z telemedycyną?

  • Polisę można zawrzeć w dwóch wariantach: indywidualnie (jedna osoba) oraz rodzinnie (ubezpieczający + partner i dzieci).
  • Cena ubezpieczenia indywidualnego to 96 zł rocznie, a wariant dla rodziny kosztuje tylko 240 zł na rok.
  • Nielimitowana liczba konsultacji z internistą i specjalistami: alergologiem, dermatologiem, diabetologiem, endokrynologiem, ginekologiem, kardiologiem, onkologiem, wenerologiem i dodatkowo z pediatrą (w wariancie rodzinnym).
  • Gwarancja szybkiej konsultacji z internistą i pediatrą przez całą dobę do 4 godzin od zgłoszenia, a z pozostałymi lekarzami – w ciągu 3 dni roboczych.
  • Konsultacje są umawiane przez internet, a przeprowadzane przez telefon, czat lub wideoczat – bez wychodzenia z domu.
  • Możliwość konsultacji wyników badań, rozpoznania dolegliwości, wystawienia e-recepty, wystawienia e-zwolnienia czy skierowania na diagnostykę,
  • Dodatkowy kontakt z lekarzem – w ciągu 24 godzin od pierwszej rozmowy z lekarzem możesz zadać pytanie przez czat.
  • Zniżka 15% na diagnostykę w sieci ALAB, jeśli w wyniku konsultacji lekarz wyda skierowanie na dalsze badania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniu, odwiedź nasze biuro lub zadzwoń i porozmawiaj z Doradcą Klienta – najbliższą placówkę możesz znaleźć na mapie lub w bezpłatnej aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile.

Źródła:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.