UNIQA Ochrona z plusem – Pakiet Ochronny

16 listopada 2022

ciekawostki, towarzystwa, ubezpieczenia

Ochrona z plusem – Pakiet ochronny to ubezpieczenie na życie, które zapewnia ubezpieczonemu kompleksowe wsparcie. Mnogość pakietów pozwala na wybór najlepszego rozwiązania dopasowanego do potrzeb Twoich i bliskich. Ubezpieczonym może zostać osoba w wieku od 18 do 55 lat, a ochrona może działać nawet do 69 roku życia. Składka za polisę wynosi od 30 zł miesięcznie.

UNIQA Ochrona z Plusem – najważniejsze zalety

  • Zabezpieczenie finansowe dla siebie i rodziny
  • Prywatna opieka zdrowotna w razie wystąpienia poważnego zachorowania (aż 51 jednostek chorobowych w najszerszym wariancie)
  • Dostęp do szerokiej sieci placówek medycznych partnera UNIQA
  • Dostęp do wielu badań i zabiegów rehabilitacyjnych (np. rezonans, tomograf, RTG)
  • Rozbudowany katalog operacji, który zawiera 533 zabiegów (zgodnie z UNIQA Ochrona z Plusem OWU)
  • Wypłata świadczeń w zależności od wariantu m. in. za pobyt w szpitalu, urodzenie się dziecka czy też śmierć rodzica lub teścia
  • Wypłata świadczenia za uszczerbek na zdrowiu za samo zajście zdarzenia, bez względu na fakt, czy jest to trwałe naruszenie sprawności organizmu
  • Do każdego wariantu ubezpieczenia Opieka 24 gratis – czyli pomoc w razie nieoczekiwanych zdarzeń losowych, organizacja i pokrycie kosztów m. in rehabilitacji oraz sprzętu rehabilitacyjnego, dostawy leków, wizyt lekarskich po wypadku czy też transportu medycznego
  • Osoba posiadająca polisę uzyskuje dostęp do www.uniqabenefit.pl – dzięki temu może korzystać z dodatkowych zniżek na produkty oraz usługi ponad 500 partnerów UNIQA z różnych kategorii m.in. dom i ogród, kultura, edukacja, odzież i obuwie, podróże czy gastronomia.
  • Możliwość dokupienia opcji MediPomoc w wariancie indywidualnym i rodzinnym – to pomoc po nieszczęśliwym wypadku, która obejmuje m. in. konsultacje lekarskie, zabiegi oraz badania ambulatoryjne, dostarczanie bądź zakup sprzętu rehabilitacyjnego, dostarczanie lekarstw czy też pomoc domową po hospitalizacji.

Wszystkie pakiety są dostępne pod tym linkiem.

Ochrona z plusem Pakiet Ochronny to produkt skierowany głównie do osób dorosłych, zaś Pakiet Moje Dziecko ma zakres ubezpieczenia stworzony z myślą o najmłodszych. Przy tej opcji dziecko uzyska prywatną opiekę zdrowotną w razie choroby lub wypadku z dostępem do szerokiej sieci placówek medycznych. Co więcej, w ramach jednej składki możesz objąć ochroną wszystkie Twoje dzieci do 18 roku życia. Do ubezpieczenia można przystąpić bez badań lekarskich i pytań o stan zdrowia.

Zakres ubezpieczenia Ochrona z Plusem Pakiet Moje dziecko

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniu UNIQA Ochrona z Plusem, odwiedź nasze biuro lub zadzwoń i porozmawiaj z Doradcą Klienta – najbliższą placówkę możesz znaleźć na mapie lub w bezpłatnej aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.