Wakacyjny konkurs w oddziałach SPECTRUM

7 czerwca 2024

ciekawostki, SPECTRUM

W wybranych oddziałach Domu Ubezpieczeniowego Spectrum trwa akcja, w ramach której promujemy bezpieczeństwo podczas wakacyjnych przygód i rozdajemy nagrody.

Nagradzamy przezorność i kreatywność
W letniej akcji promocyjnej, która jest realizowana w poszczególnych oddziałach Domu Ubezpieczeniowego Spectrum, może wziąć udział każdy klient. Warunkiem uczestnictwa jest zakup dowolnej polisy w czasie konkursu oraz udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe: o czym warto pamiętać, wybierając się na wycieczkę?

Chcesz wyjechać na wycieczkę?
Zabierz humor i swą teczkę.
Bezpieczeństwo też jest ważne,
no bo w życiu różnie bywa,
jesteś młody – skroń jest czarna,
a jak starszy no to siwa.
Wszystko w życiu ma znaczenie,
więc zabierz ze sobą SPECTRUM ubezpieczenie.
Gdy leżysz beztrosko w hotelowym basenie,
a słonko pięknie dla Ciebie świeci,
pamiętaj, że SPECTRUM ubezpiecza Ciebie i Twoje dzieci.
To takie ważne siostro i bracie,
gdy bezpieczną rodzinę w komplecie macie.
SPECTRUM zapewnia Wam to w pakiecie –
to będą cudowne wakacje przecie!

– tak brzmi odpowiedź Klientki z Ciechanowa, która odebrała już nagrodę główną. Na wyróżnienie mogą liczyć osoby, które w ciekawy i kreatywny sposób wykażą się rozwagą oraz zapobiegliwością w kwestii bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wyjazdu.

Rozdajemy rowery miejskie i apteczki
Nagrody w naszym konkursie to m. in. rowery miejskie, które stanowią doskonałą alternatywę dla innych środków transportu w pogodne dni. Trafiają one do uczestników, którzy udzielą najlepszych odpowiedzi w ocenie jury. Oprócz tego w każdym tygodniu trwania akcji promocyjnej przyznajemy wyróżnienia i nagrody w postaci apteczek z uniwersalnym wyposażeniem. Poręczne zestawy sprawdzą się m. in. w samochodzie, na przejażdżce rowerowej czy podczas wycieczki na łono natury, pozwalając na udzielenie pierwszej pomocy bezpiecznie, higienicznie i komfortowo.

Przezorny zawsze ubezpieczony
O swoje bezpieczeństwo podczas wakacji możemy zadbać na wiele sposobów. Składa się na to m. in. dopasowanie rodzaju aktywności do stanu zdrowia i kondycji, zaopatrzenie się w odpowiednie akcesoria (np. ochrona przed słońcem, apteczka turystyczna), a także dbanie o właściwy poziom nawodnienia (zwłaszcza w upalne dni). Warto pomyśleć też o rozwiązaniach, które zapewniają szybką i skuteczną pomoc w razie np. choroby czy wypadku. Tego rodzaju wsparcie może zapewnić dopasowana polisa, w ramach której można liczyć na m. in.:

  • prywatną opiekę medyczną w Polsce,
  • pokrycie kosztów leczenia za granicą,
  • zorganizowanie transportu specjalistycznego,
  • szeroki pakiet usług assistance (np. dowóz leków, opieka nad dziećmi, infolinia medyczna),
  • zwrot kosztów rezygnacji z wyjazdu w razie przerwania lub odwołania wycieczki z ważnej przyczyny.

Chcesz sprawdzić najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe na wakacje i nie tylko? Porozmawiaj z ekspertem, który dopasuje polisę do Twoich wymagań. Odwiedź biuro lub zadzwoń – Doradcę Klienta znajdziesz na mapie placówek lub za pomocą aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile.