Wprowadzenie do świata ubezpieczeń

Trudno utrzymać się na szczycie bez inwestycji w nowoczesne technologie. Dotyczy to właściwie każdej branży, a sektor ubezpieczeniowy nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Aby wyprzedzić konkurencję, a jednocześnie zapewnić zarówno swoim Agentom, jak i Klientom kompleksowe wsparcie, Dom Ubezpieczeniowy Spectrum udostępnia więc cały szereg innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają m.in. błyskawiczne porównanie ofert dostępnych na rynku, zakup polisy online w trybie samoobsługowym i sprawdzanie OC. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej przynajmniej niektórym z tych funkcjonalnych narzędzi!

Podstawowe narzędzie pracy w Twojej multiagencji ubezpieczeniowej – system All in #1 Sadus

To dzięki niemu nasi Partnerzy są w stanie bardzo szybko rozwinąć swój biznes na miarę własnych oczekiwań. Autorski system All in #1 Sadus to cyfrowe środowisko stworzone od podstaw przez specjalistów Domu Ubezpieczeniowego Spectrum, którzy doskonale znają wyzwania, z jakimi musi się mierzyć agent ubezpieczeniowy w codziennej pracy. System jest niezwykle intuicyjny w obsłudze i łączy w sobie cały szereg przydatnych funkcji.

Oprócz możliwości porównania ze sobą za jednym kliknięciem ofert ponad 20 różnych towarzystw wygenerowanych dla konkretnego Klienta, All in #1 Sadus zapewnia również scentralizowanie systemu rozliczeń, pozwala przeprowadzić precyzyjną analizę potrzeb osoby zainteresowanej zakupem produktów ubezpieczeniowych, a do tego obejmuje inteligentny CRM, dzięki któremu zawsze będziesz mieć rękę na pulsie. CRM przypomni Ci m.in. którym z Twoich Klientów niedługo wygaśnie polisa!

Nowoczesna aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile

Generowanie oświadczeń sprawcy, wzywanie pomocy drogowej czy sprawdzanie informacji na temat wykupionych polis jeszcze nigdy nie było takie proste. Dzięki bezpłatnej aplikacji SPECTRUM mobile Klient może szybko wyszukać najbliższą placówkę Domu Ubezpieczeniowego Spectrum, obliczyć OC bądź AC, wgrywać dokumenty, a także w wygodny sposób zarządzać wszystkimi swoimi polisami. Program zawiera również przejrzyste kompendium wiedzy, z którego użytkownik dowie się np. jak krok po kroku działać w razie wypadku komunikacyjnego.

To oczywiście nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Współpraca z multiagencją ubezpieczeniową SPECTRUM gwarantuje dostęp do wielu innych narzędzi, takich jak np. SADUS Mobile czy internetowy sklep z polisami. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie https://dus.net.pl/wspolpraca/. Postaw na biznes w perspektywicznej branży, otwórz własną placówkę i zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki innowacyjnym rozwiązaniom stworzonym przez naszych ekspertów!


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.