Wsparcie dla każdego! Ubezpieczenie Na Wszelki Wypadek Wiener w trosce o Twoje zdrowie

Oferowany przez Wiener pakiet Na Wszelki Wypadek może skutecznie wesprzeć ochronę zdrowia i życia każdej osoby, bez względu na wiek. Działa 24/7 w kraju i za granicą. W ramach polisy otrzymasz świadczenia w razie m. in. poważnego zachorowania, nieszczęśliwego wypadku czy pobytu w szpitalu.

Jakie są najważniejsze atuty ubezpieczenia Na Wszelki Wypadek?

  • Świadczenia związane z leczeniem i diagnostyką, a także ekspercka opinia medyczna.
  • Kompleksowe ubezpieczenie dla dziecka z rozszerzeniem o świadczenia szkolne.
  • Ochrona w razie wypadków związanych z wykonywaniem każdego zawodu.
  • Brak ankiety medycznej przed przystąpieniem do ubezpieczenia.
  • Świadczenie z tytułu poważnego zachorowania i choroby nowotworowej,
  • Zwrot kosztów poniesionych w związku z leczeniem i zakupem środków wspomagających (np. akcesoriów medycznych takich jak wózek inwalidzki, orteza, gorset).
  • Szeroki zakres ochrony dla pasjonatów sportu (np. karate, boks, tai chi, jazda konna), jak i również dla osób z niepełnosprawnością.

Dla kogo jest ubezpieczenie Na Wszelki Wypadek?

Urszula 52 l.
Urszula jest matką wychowującą dwoje niepełnosprawnych dzieci. Nie pracuje, zajmuje się domem. Razem z mężem zadecydowała, że chce zabezpieczyć swoje dzieci na wypadek nieszczęśliwego wypadku i uszczerbku na zdrowiu, a dodatkowego potrzebuje wsparcia w postaci opieki assistance. Dzięki zawartej polisie mogą liczyć na świadczenia dla swoich dzieci.

Piotr 30 l.
Piotr jest singlem, pracuje w korporacji i bardzo aktywnie spędza wolny czas. Dużo podróżuje i trenuje sporty walki. Piotr chciał zyskać bezpieczne oparcie podczas swoich przygód, dlatego wykupił polisę Na Wszelki Wypadek. Dzięki ubezpieczeniu może liczyć na kompleksową pomoc. Jego polisa zapewnia wysokie sumy na świadczenia za uszczerbek na zdrowiu i niezdolność do pracy, a także obejmuje pomoc specjalistów, badania diagnostyczne transport medyczny i rehabilitację po nieszczęśliwym wypadku.

Anna 60 l.
Anna przeszła na wyczekiwaną emeryturę. Obecnie pomaga swojej córce i opiekuje się wnukami. Trochę choruje – ma cukrzycę, cierpi na epilepsję. Ubezpieczenie grupowe, które posiadała w pracy, skończyło się wraz z zatrudnieniem, a kontynuacja zaproponowana przez towarzystwo nie spełniła jej oczekiwań. Wybrała ubezpieczenie Na Wszelki Wypadek – w zakresie ma świadczenia na wypadek śmierci, nieszczęśliwego wypadku, poważnego zachorowania, uszczerbku na zdrowiu czy pobytu w szpitalu.

Jerzy 26 l.
Jerzy jest zatrudniony na etacie w firmie budowlanej, a dodatkowo działa w ochotniczej straży pożarnej. Posiada ubezpieczenie grupowe na życie, jednak oprócz tego chciał zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę oraz mieć całodobową ochronę również na służbie. Polisa Na Wszelki Wypadek zapewnia mu wysokie świadczenia w razie śmierci, nieszczęśliwego wypadku czy uszczerbku na zdrowiu, niezależnie od tego, czy zdarzenie nastąpi podczas pracy na budowie, akcji strażackiej, czy w wolnym czasie..

Jeśli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem Na Wszelki Wypadek, dowiedz się więcej na temat tego pakietu oraz skorzystaj z pomocy eksperta, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Odwiedź biuro lub zadzwoń – Doradcę Klienta znajdziesz na mapie placówek lub za pomocą aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.