10 powodów dlaczego warto posiadać ubezpieczenie autocasco i assistance w Generali

1. Formuła All Risk
Ochrona pojazdu na terenie Polski i Europy. Oferowane przez Generali autocasco zabezpiecza przed kradzieżą oraz skutkami wszelkich zdarzeń losowych, które mogą spowodować uszkodzenie pojazdu, np.: wypadek, kolizja, szkoda parkingowa, akt wandalizmu, podpalenie czy zatopienie.

2. Bez udziału własnego
Brak ukrytych udziałów własnych, brak wyłączenia szkód powstałych w wyniku rażącego niedbalstwa, brak franszyz, brak potrąceń amortyzacyjnych.

3. Pełna dowolność przy rozliczeniu szkody
Decydując się na AC w Generali, zyskujesz możliwość wyboru. Zdecyduj, czy chcesz otrzymać odszkodowanie w kwocie oszacowanej na podstawie kosztorysu, czy naprawić pojazd bezgotówkowo, np. w ASO, warsztacie partnerskim Generali lub innym zakładzie. Co więcej, nawet po wybraniu wariantu kosztorysowego możesz przedstawić faktury, na podstawie których otrzymasz dopłatę do odszkodowania w przypadku przekroczenia oszacowanego kosztu naprawy.

4. Door to door i pojazd zastępczy na czas naprawy
Jeżeli likwidujesz szkodę w warsztacie wskazanym przez Generali, assistance zapewni Ci pojazd zastępczy na cały okres naprawy. Twoje auto zostanie przetransportowane do warsztatu, a po zakończeniu prac dostarczone pod dom.

5. Opcja ubezpieczenia wyposażenia dodatkowego za 1 zł
Za jedyną złotówkę otrzymasz ubezpieczenie wyposażenia dodatkowego o wartości do 1000 zł. Do tej kategorii zaliczamy sprzęt i urządzenia nieskładające się na wyposażenie podstawowe danego modelu auta, które zostały zamontowane w pojeździe w sposób stały, tj. wymagający użycia narzędzi do demontażu.

6. Ochrona fotelika dziecięcego
W cenie oferowanego przez Generali autocasco jest ubezpieczenie fotelika dziecięcego od wszelkich zdarzeń losowych oraz kradzieży.

7. Assistance Komfort (dostępny przy OC i AC)
Nielimitowane holowanie po wypadku na terenie Polski oraz do 100 km po awarii. Pomoc już pod domem (brak franszyzy kilometrowej) dla pojazdów w każdym wieku.

8. Assistance Komfort Plus (dostępny przy OC i AC)
Nielimitowane holowanie po wypadku w na terenie kraju oraz do 500 km po awarii i wypadku na terenie Europy. Pojazd zastępczy do 5 dni po awarii, wypadku oraz kradzieży. Pomoc dla pojazdów w każdym wieku bez franszyzy kilometrowej.

9. Assistance LUX (dostępny tylko przy AC)
Nielimitowane holowanie dla zdarzeń w Polsce i Europie. Pomoc w razie awarii, wypadku, kradzieży. Pojazd zastępczy na 3 dni bez warunku wcześniejszego holowania, a na 10 dni z warunkiem wcześniejszego holowania przez Generali.

10. Assistance rowerowy
Każdy wariant usługi assistance Generali jest rozszerzony o assistance rowerowy. Po awarii lub uszkodzeniu roweru otrzymasz pomoc w jego przewiezieniu oraz transport dla siebie i swoich bliskich do najbliższego serwisu rowerowego lub miejsca zamieszkania, maksymalnie do 100 km. W razie nieszczęśliwego wypadku Generali oferuje Ci przejazd do szpitala lub placówki medycznej, wyposażonej odpowiednio do udzielenia pomocy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez Generali produktów? Skorzystaj z porady Doradców DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM.

Źródło:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.