Compensa Multi Zdrowie – szybki i komfortowy dostęp do prywatnego leczenia

Choć obecnie służba zdrowia koncentruje się głównie na walce z pandemią koronawirusa, wciąż mamy określone potrzeby zdrowotne i cierpimy na rozmaite dolegliwości. Każdy pacjent ceni sobie komfort, swobodę wyboru, a także krótki czas oczekiwania na pomoc. Długie kolejki do specjalistów i mały dostęp do placówek wykonujących badania diagnostyczne to najczęstsze przyczyny zakupu prywatnej polisy zdrowotnej w celu uzupełnienia ubezpieczenia publicznego.

Czy prywatne ubezpieczenie zdrowotne zastępuje ubezpieczenie w NFZ?

Każda osoba pracująca, prowadząca własną działalność gospodarczą bądź pobierająca zasiłek (np. dla bezrobotnych lub emeryturę) podlega obowiązkowi ubezpieczenia zdrowotnego w NFZ. Z każdej pensji czy wypłaty świadczenia pobierana jest składka na ubezpieczenie. Daje nam to możliwość np. hospitalizacji, wizyty u lekarza rodzinnego w przychodni, rehabilitacji czy przeprowadzenia planowanych zabiegów w szpitalu bez dodatkowych opłat. Jednak oczekiwanie na pomoc państwowej służby zdrowia może trwać za długo. Warto zatem uzupełnić ubezpieczenie prywatną polisą zdrowotną. Wówczas nie musisz martwić się o to, że na konsultację z lekarzem specjalistą trzeba będzie długo czekać.

W trosce o zdrowie Twojej rodziny Compensa stworzyła możliwość uzyskania szybkiego i wygodnego dostępu do prywatnego leczenia w najlepszych placówkach medycznych. Compensa MULTI Zdrowie to polisa dla osób, które oczekują pewności ekspresowego dostępu do konsultacji lekarskich – właśnie taką gwarancję daje Ci Compensa. Ubezpieczenie zdrowotne daje możliwość bezgotówkowego korzystania ze świadczeń medycznych w placówkach współpracujących z Compensą lub w ramach opieki medycznej. Zapewnia również zwrot kosztów poniesionych za świadczenia medyczne zrealizowane w dowolnej, wybranej placówce medycznej na terenie całego kraju. Ubezpieczenie obejmuje m.in. konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne, szczepienia, opiekę ginekologiczną i przedporodową, a także całodobową infolinię medyczną i inne usługi. Świadczenia te są dostępne bezgotówkowo na podstawie Karty Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie zdrowotne Compensa MULTI Zdrowie – co obejmuje ?

 • Szybki i wygodny dostęp do opieki medycznej oraz krótki termin oczekiwania na wizytę u specjalisty czy badania diagnostyczne.
 • Bezgotówkowe korzystanie z usług w sieci Rekomendowanych Placówek Medycznych Compensy oraz placówek współpracujących na terenie całego kraju.
 • Możliwość korzystania ze świadczeń w dowolnie wybranej placówce medycznej na zasadach refundacji.
 • Szeroka gama lekarzy specjalistów (również lekarzy profesorów) bez skierowań i limitów.
 • Opieka w ramach asisstance medycznego.
 • Szeroki zakres badań diagnostycznych, rehabilitacji i różnych specjalizacji dziecięcych.
 • Wybrane szczepienia w ramach badań profilaktycznych.
 • Około 1500 placówek medycznych na terenie całego kraju – to gwarancja opieki medycznej podczas urlopów i wyjazdów służbowych.
 • Całodobowa infolinia.
 • Gwarantowane terminy oczekiwania na wizytę: internista i pediatra – 1 dzień roboczy oraz lekarz specjalista – do 5 dni roboczych.
 • Rozszerzenie o koszty leczenia za granicą w związku z nagłym zachorowaniem.

Po więcej szczegółowych informacji oraz rzetelną pomoc w wyborze optymalnego wariantu ubezpieczenia zapraszamy do placówek DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM.

Źródło:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.