Ubezpieczenie mieszkania w Generali gwarancją Twojego spokoju i bezpieczeństwa

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Generali szczyci się bardzo szeroką ofertą w zakresie ubezpieczenia domów i mieszkań. Każdy klient znajdzie coś dla siebie – od najbardziej podstawowej ochrony murów i wyposażenia nieruchomości, aż do pełnego zabezpieczenia wszystkich elementów posesji. Dobra polisa mieszkaniowa powinna zapewnić wsparcie w razie zajścia niespodziewanej szkody, np. gdy nastąpi zalanie czy pożar, dojdzie do przepięcia lub kiedy dziecko stłucze szybę u sąsiada. Właśnie dlatego warto wziąć pod uwagę kompleksowe ubezpieczenie w Generali. Polisa na dom lub mieszkanie może obejmować rozmaite ryzyka – zapoznaj się z dostępnymi możliwościami, aby dobrać optymalny zakres ubezpieczenia.

Poznaj ofertę Generali – polisa na dom lub mieszkanie w trzech wariantach

W Generali możesz dopasować zakres ubezpieczenia mieszkaniowego do swoich potrzeb. Masz do wyboru trzy rodzaje pakietów:

Standardowy – jest to podstawowy zakres ryzyk. Taka polisa przyda się zwłaszcza osobom planującym zakup nieruchomości na kredyt.

Optymalny – zakres, który obejmuje najczęstsze zdarzenia, takie jak: zalanie, pożar, szkody wyrządzone przez wiatr, deszcz i inne naturalne zdarzenia. Oferowany przez Generali pakiet optymalny zapewnia ochronę także od skutków kradzieży z włamaniem. Co więcej, możesz samodzielnie dobrać interesujące Cię ryzyka.

Maksymalny – ochrona od wszelkich ryzyk tzw. „All Risk”. W tym pakiecie zakres ubezpieczenia obejmuje wszystko, co nie zostało wyłączone z zakresu odpowiedzialności. Szkody powstałe wskutek przepięcia czy stłuczenia elementów stałych są pokrywane do sumy ubezpieczenia – nie mają zastosowania żadne podlimity.

Chcesz ubezpieczyć dom w budowie? Generali daje Ci możliwość wyboru każdego z powyższych pakietów dla ochrony powstającego budynku mieszkalnego. Ubezpieczenie w takiej opcji pozwala na płynne przejście z budowy do użytkowania bez wymogu zmiany zapisów na polisie.

Dodatkowe atuty ubezpieczenia mieszkania i domu w Generali

Dlaczego warto zdecydować się na proponowane przez Generali ubezpieczenie mieszkania?

  • Wypłata odszkodowania na skutek włamania i kradzieży dokonanej w wyniku pozostawienia przez właściciela otwartego okna;
  • Bez znaczenia jest prędkość wiatru, w wyniku którego dochodzi do zniszczenia nieruchomości;
  • Odpowiedzialność towarzystwa za szkody powstałe na skutek przepięcia nawet do 100 000 zł;
  • W wariancie „All Risk” zwierzęta domowe objęte są ubezpieczeniem na wypadek pogryzienia przez inne zwierzę lub potrącenia przez auto;
  • Wsparcie dla seniorów na wypadek oszustwa metodą „na wnuczka” – jeśli senior zostanie okradziony przez osobę, która podszywa się za kogoś bliskiego, będzie mógł liczyć na odszkodowanie;
  • Szeroki zakres OC w życiu prywatnym – ubezpieczyciel odpowiada za szkody wyrządzone nieumyślnie przez mieszkańców i domowe zwierzęta, a także zapewnia pełne wsparcie podczas uprawniania amatorskich sportów.

Po więcej szczegółów zapraszamy do placówek DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM znajdujących się na terenie całego kraju.

Źródło:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.