Aktualizacja aplikacji dla agentów SPECTRUM

W SPECTRUM każdego dnia troszczymy się o innowacje, dlatego nieustannie rozwijamy technologiczne narzędzia dla naszych Agentów. Nowy update aplikacji SADUS mobile rozszerza jej funkcjonalność, dodając wachlarz przydatnych opcji.

Czym jest SADUS mobile?

SADUS mobile to oprogramowanie przeznaczone dla Agentów współpracujących z Domem Ubezpieczeniowym Spectrum. Aplikacja jest w pełni kompatybilna z SADUS – kompleksowym systemem All in #1 opracowanym przez nasz zespół ekspertów. Dzięki temu pozwala na wykonanie wielu czynności z poziomu smartfona, co sprawdza się szczególnie podczas spotkań z klientem w biurze lub terenie.

Aplikacja dla agentów ubezpieczeniowych SPECTRUM została oddana do użytku w styczniu 2020 roku, już wtedy umożliwiając rekordowo szybką kalkulację OC samochodowego oraz sprawdzenie ubezpieczenia OC dowolnego pojazdu na wskazany dzień. Najnowsze rozszerzenie z marca 2021 roku obejmuje pakiet funkcji, które pozwalają na sprawny i bezpieczny przepływ dokumentacji.

SADUS mobile – jakie ma funkcje?

  • Skanowanie kodów AZTEC z dowodu rejestracyjnego – przygotowanie oferty ubezpieczenia samochodowego jest znacznie prostsze dzięki funkcji zaczytywania danych pojazdu. Wystarczy zeskanować kod AZTEC z dowodu rejestracyjnego, a SADUS mobile automatycznie rozszyfruje informacje i utworzy kalkulację dla danego modelu. Dzięki temu można obliczyć składkę w niespełna minutę!
  • Dodawanie zdjęć dokumentów do systemu SPECTRUM – za pomocą aplikacji można w prosty sposób wprowadzić do systemu SADUS zdjęcia dokumentów związanych z polisą, ratami, modyfikacjami, RODO czy APK. Proces odbywa się w jeszcze prostszy, zautomatyzowany sposób w przypadku dokumentów, które posiadają kod kreskowy lub QR.
  • Przesyłanie wybranych dokumentów do systemów towarzystw ubezpieczeniowych – podczas wczytywania dokumentów do SADUS można zaznaczyć dodatkową opcję, która umożliwia przesłanie obrazów również do wybranego ubezpieczyciela.
  • Sprawdzenie ubezpieczenia OC dowolnego pojazdu w UFG – aplikacja komunikuje się z UFG, aby pobrać dane o ubezpieczeniu OC wskazanego samochodu na zadany dzień. Aby uzyskać taką informację, należy wprowadzić numer rejestracyjny lub VIN oraz datę.

Korzystaj z możliwości, jakie dają innowacyjne narzędzia

SADUS mobile to jedno z innowacyjnych narzędzi, które wprowadzamy, aby zapewnić naszym Agentom wydajniejszą i prostszą pracę, zaś Klientom – sprawną i przyjemną obsługę. Dopasowanie najlepszej oferty ubezpieczeniowej jest znacznie łatwiejsze dzięki nowoczesnym technologiom oraz przemyślanym rozwiązaniom.

Szukasz pomysłu na własny biznes i zastanawiasz się, jak zostać agentem ubezpieczeniowym? Wybierz multiagencję, która zapewni Ci nie tylko doskonałe przygotowanie merytoryczne i świetną atmosferę, ale też najnowocześniejsze narzędzia do pracy. Poznaj możliwości, które zyskasz dzięki współpracy ze SPECTRUM i dołącz do naszego zespołu!

Jesteś naszym Agentem i chcesz uzyskać dostęp do najnowszej wersji oprogramowania? Kliknij TUTAJ, aby bezpłatnie pobrać aplikację SADUS mobile na swoje urządzenie.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.