Leczenie, które nie zna granic

14 czerwca 2019

Allianz, biznes, ciekawostki, partnerzy

W Oddziale DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Przasnyszu odbyły się konsultacje ze specjalistami ds. ubezpieczeń zdrowotnych i na życie.

Wydarzenie pod nazwą LECZENIE BEZ GRANIC przebiegało przy współudziale ekspertów z Allianz.

Klienci zaproszeni na spotkanie otrzymali informację jak uzyskać opiekę najlepszych lekarzy i jak poradzić sobie w przypadku poważnego zachorowania np. raka, udaru czy zawału.

Nowotwory złośliwe są w Polsce (po chorobach układu krążenia) drugą najczęstszą przyczyną zgonów. W wyniku tych schorzeń umiera rocznie 96 tysięcy Polaków, co stanowi 25% wszystkich zgonów.

Zdiagnozowanie poważnej choroby, to jedna z najbardziej krytycznych sytuacji jakie mogą się pojawić w życiu. W takiej chwili dobrze mieć po swojej stronie zespół światowej klasy ekspertów i dostęp do najlepszych klinik na świecie. Z ubezpieczeniem Best Doctors to możliwe!

  • Do jednego miliona euro i leczenie za granicą (2 mln euro w ciągu całego okresu ubezpieczenia.
  • Do 50 tys euro za koszt leków.
  • 100 euro za dzień pobytu w szpitalu przez 60 dni.

 

 


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.