Myślimy o wszystkim – Bezpieczny samochód z PZU Auto AC

Kluczyki zatrzaśnięte w aucie lub pusty bak na środku autostrady? Uszkodzenie przez dzikie zwierzę czy trąbę powietrzną? Odkurzacz, który w wyniku domowej awantury ląduje na dachu prawidłowo zaparkowanego samochodu? To wszystko prawdziwe historie. Wielu zdarzeń nawet najbardziej doświadczony kierowca nie jest w stanie przewidzieć, dlatego tak ważna jest polisa autocasco. Według danych KNF, w I połowie 2020 roku czynnych polis AC było w Polsce nieco ponad 7 milionów – co oznacza, że około 28 proc. pojazdów w Polsce posiadało autocasco. Natomiast ubezpieczenie PZU Auto to nie tylko kompleksowa ochrona samochodu, ale także wiele pomocnych usług assistance.

Z myślą o tych, dla których tak ważna jest sprawa własnego bezpieczeństwa, PZU oprócz ubezpieczenia PZU Auto AC, które zapewnia ochronę na wypadek kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia samochodu, oferuje również wsparcie tuż po wypadku, a także pomoc w powrocie do pełni sprawności. Zapewnią to dwa ubezpieczenia – PZU Pomoc w Drodze i PZU Auto Asystent Zdrowotny, o które można rozszerzyć AC samochodu.

– Ubezpieczenie PZU Auto AC to przede wszystkim zabezpieczenie pojazdu przed wypadkiem czy kradzieżą, ale także dodatkowo wiele przydatnych dla kierowcy usług. Jesteśmy gotowi na każdą, nawet najbardziej nietypową sytuację
– mówi Tomasz Piekarski, dyrektor ds. ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU.

PZU Pomoc w Drodze

PZU Pomoc w Drodze to ubezpieczenie assistance w razie problemów w podróży autem. W zależności od wybranego wariantu PZU zapewni m.in. holowanie, samochód zastępczy, nocleg, opiekę nad dziećmi oraz zmiennika kierowcy. W tej ofercie znajduje się również jedna bezpłatna konsultacja lekarska dla kierowcy (np. z internistą, pediatrą).

– Z polisą PZU Auto AC kierowca ma zapewniony spokój, niezależnie od tego, co spotka go na drodze czy parkingu. Znamy przypadek, kiedy auto zostało uszkodzone przez odkurzacz, wyrzucony z balkonu podczas rodzinnej sprzeczki. Nawet jeżeli nasz samochód zniszczy deszcz meteorytów, jak to miało miejsce w Rosji kilka lat temu, zapewniamy ochronę ubezpieczeniową i wypłatę odszkodowania
– podkreśla Tomasz Piekarski.

PZU Auto Asystent Zdrowotny

Równie atrakcyjną ofertą jest PZU Auto Asystent Zdrowotny. To ubezpieczenie pozwala na leczenie i rehabilitację po wypadku drogowym. Mieści się tu cała paleta usług medycznych, takich jak np. możliwość wizyty u ponad 20 specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, np. pobranie krwi, zastrzyki, szycie i opatrywanie ran, a także zabiegi rehabilitacyjne – łącznie aż 30 w tym m.in. kinezyterapia i fizykoterapia. Zapewniamy także badanie dna oka, które warto zrobić nawet po drobnej stłuczce.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.