Nagrody „Teraz Polska” i Srebrny Parasol dla TUZ Ubezpieczenia

TUW TUZ

1 lipca 2022

tuz

TUZ Ubezpieczenia to marka należąca do polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych, które powstało w 2003 roku. Jest to jeden z ubezpieczycieli wyróżniających się standardem produktów i obsługi, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. W tym roku TUZ Ubezpieczenia uhonorowano Srebrnym Parasolem, zaś jeden z produktów wyróżniono godłem „Teraz Polska”.

Bezpieczny Dom TUZ z godłem „Teraz Polska”

„Teraz Polska” to niezwykle prestiżowy konkurs z ponad 30-letnią tradycją. Polskie marki otrzymują nominację za produkty, usługi oraz innowacje na najwyższym poziomie. Godło „Teraz Polska” należy do najbardziej rozpoznawalnych oznaczeń na polskim rynku i stanowi istotną informację dla konsumenta, potwierdzając jakość nagrodzonego produktu czy usługi. Z badań przeprowadzonych w październiku 2021 r. przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku – wynika, że ponad 90 % ankietowanych kojarzy znak „Teraz Polska” z dużą rozpoznawalnością, stabilną jakością i polskim pochodzeniem.

Do tegorocznej XXXII edycji konkursu „Teraz Polska” nominowanych zostało 25 produktów, 17 usług i 8 innowacji w różnych kategoriach i branżach. Zostały one wyłonione na podstawie ocen jakości przeprowadzonych przez Branżowe Komisje Eksperckie. Warto wiedzieć, że na liście nominacji znalazły się tylko dwa produkty finansowe, w tym jeden produkt ubezpieczeniowy – jest to właśnie Bezpieczny Dom od TUZ Ubezpieczenia.

Bezpieczny Dom to ubezpieczenie domu lub mieszkania, rodziny lub bliskich oraz zwierząt. Polisa wyróżnia się wyjątkowo szerokim zakresem ochrony. Jest dostępna w wariancie chroniącym od ryzyk nazwanych lub tzw. „All Risk”, czyli od wszystkich ryzyk. W obu przypadkach obejmuje:

  • aż 22 świadczenia Assistance Home-Med., m. in.: zdalna pomoc informatyka, assistance medyczny, techniczny, AGD/RTV, organizacja przeglądów, osobisty opiekun,
  • Drugą Opinię Medyczną dla ubezpieczonego, z możliwością rozszerzenia dla osób bliskich mieszkających razem,
  • ubezpieczenie mienia poza domem w ramach ubezpieczenia ruchomości domowych m. in.: rowerów i hulajnóg elektrycznych, laptopów, telefonów, instrumentów muzycznych (jeżeli ruchomości domowe zostały ubezpieczone na min. 15 tys. zł od ryzyk nazwanych lub od wszystkich ryzyk oraz od kradzieży z włamaniem)
  • dewastację (w tym graffiti),
  • utratę wody lub gazu,
  • szkody wyrządzone akcją ratowniczą również podczas ratowania zdrowia i życia,
  • koszty poszukiwania i usunięcia przyczyny szkody,
  • koszty uprzątnięcia pozostałości po szkodzie.

Dodatkowe opcje zależne od wariantu i dostępnych rozszerzeń to m. in. wsparcie w razie szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta, powstałych na skutek przepięcia, stłuczenia szyb i elementów szklanych bądź kradzieży. Istnieje też możliwość rozszerzenia ochrony na instalację fotowoltaiczną, budynki niemieszkalne i inne stałe elementy posesji, ruchomości i zwierzęta domowe, a także nagrobki cmentarne.

Srebrny Parasol dla TUZ Ubezpieczenia

Srebrny Parasol to nagroda przyznawana przez redakcję miesięcznika ekonomicznego „Home & Market”, która co roku wyróżnia najlepsze firmy ubezpieczeniowe w Polsce. Srebrny Parasol za 2021 rok trafił do TUZ Ubezpieczenia za nieustanny wzrost wyników finansowych i wprowadzanie na rynek nowych produktów wychodzących naprzeciw oczekiwaniom klientów – tak informuje uzasadnienie nagrody.

Wraz z ogłoszeniem wyników redakcja czasopisma wydała 12-stronicowy „Raport Srebrny Parasol”, który jest poświęcony branży ubezpieczeniowej. W jego treści podkreślono ogromną przemianę, jaka nie zdarzyła się w żadnym innym towarzystwie ubezpieczeniowym. Jest też mowa o elastycznym i przyjaznym traktowaniu Agentów, Brokerów oraz Klientów przez TUZ. Przyznając Srebrny Parasol 2021 dla TUZ Ubezpieczenia, wzięto pod uwagę również wszechstronną ofertę, która obejmuje zarówno polisy komunikacyjne (OC, AC All Risks, Assistance, NNW), jak i Bezpieczny Dom – ubezpieczenie domu lub mieszkania, które jest jedynym produktem ubezpieczeniowym nominowanym w tym roku do godła „Teraz Polska”.

Inteligentny wymiar ubezpieczeń w SPECTRUM

Chcesz poznać ofertę nagradzanego ubezpieczyciela? Skorzystaj z pomocy eksperta, który pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązania i dopasować wariant ochrony do Twoich potrzeb. Odwiedź biuro lub zadzwoń do Doradcy Klienta w swojej okolicy – znajdziesz go na mapie placówek lub przy pomocy aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile.

Źródła:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.