Najważniejsze atuty ubezpieczenia “Poważne zachorowanie” w Ergo Hestii – pomyśl o swoim zdrowiu już dziś

Warunki w jakich funkcjonujemy i szybkość codziennego życia powodują, że zachorowalność na poważne choroby w tym nowotwory, rośnie z roku na rok. W ciągu 20 lat liczba nowych przypadków zwiększyła się o 46%.

Długi czas oczekiwania na terapię, niski poziom wydatków na leczenie (na osobę) oraz słaba dostępność do nowoczesnych leków, dodatkowo pogłębia ten problem. Terapia w ramach NFZ wymaga dodatkowych nakładów finansowych (leki, diagnoza, konsultacje specjalistyczne, rehabilitacja onkologiczna, wsparcie psychologiczne), dlatego odpowiednie ubezpieczenie pozwoli zabezpieczyć wystarczające środki na całe leczenie. Tego typu rozwiązanie oferuje mi.in. ubezpieczenie “Poważne zachorowanie” w Ergo Hestii.

Ubezpieczenie występuje w trzech wariantach: choroby nowotworowe, wariant rozszerzony, wariant pełny. W zależności od wybranej opcji, ochrona może obejmować tylko nowotwory lub mieć charakter kompleksowy, zawierający również inne zachorowania.

Najważniejsze atuty ubezpieczenia “Poważne zachorowanie” w Ergo 4 to:

  • bardzo wysoka suma ubezpieczenia – do 200 tys. zł na zdarzenie ubezpieczeniowe,
  • ochrona nawet do 70 roku życia,
  • wypłata świadczenia nie zależy od stopnia zaawansowania choroby nowotworu, czy metody podjętego leczenia,
  • możliwość wielokrotnej wypłaty świadczeń – wypłata świadczenia nie oznacza końca polis, ubezpieczenie trwa nadal,
  • szeroki zakres obejmujący ochroną aż 50 poważnych zachorowań, w tym: nowotwory, zawał serca, udar mózgu, paraliż, borelioza, sepsa, cukrzyca.

Poważne zachorowanie to tylko jeden z elementów wchodzących w skład ubezpieczenia na życie Ergo Hestii. Dopasowane, indywidualne ubezpieczenie na życie, to gwarancja odpowiedniego zabezpieczenie zdrowia i życia ubezpieczonego i jego bliskich.

Po więcej szczegółów zapraszamy do placówek DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM znajdujących się na terenie całego kraju

Źródło:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.