Nowe funkcje aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile

11 lipca 2023

ciekawostki, SPECTRUM

Lipcowy update SPECTRUM mobile zawiera szereg nowych funkcji, które dotyczą przypomnień o okresowych przeglądach domu i pojazdu. Poszerzył się też portfel polis, do którego możemy wprowadzić umowy zawarte niezależnie od SPECTRUM.

Przypomnienia o przeglądach
Okresowe przeglądy stanu technicznego pojazdu i budynku to obowiązek, o którym właściciel musi pamiętać. Od stanu instalacji w budynku zależy nie tylko ich wydajność, ale też bezpieczeństwo mieszkańców. Brak aktualnego przeglądu w razie szkody może też skutkować odmową wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela. O tym, jak często trzeba wykonywać poszczególne przeglądy w domu, możesz przeczytać w tym artykule.

Dzięki nowej funkcji aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile nie musisz pamiętać o przeglądzie, którego ważność dobiega końca. Narzędzie umożliwia:

  • dodanie daty ostatniego przeglądu,
  • obliczenie daty kolejnego przeglądu (zgodnie z zasadami dotyczącymi częstotliwości wykonywania przeglądów dla danego typu instalacji),
  • ustawienie przypomnienia o kończących się przeglądach (możemy wybrać, na ile dni przed końcem ważności przeglądu otrzymamy powiadomienie).

SPECTRUM mobile może przypomnieć Ci o:

  • przeglądzie technicznym pojazdu,
  • przeglądzie kominowym w budynku mieszkalnym,
  • przeglądzie instalacji gazowej w budynku mieszkalnym,
  • przeglądzie instalacji odgromowej w budynku mieszkalnym,
  • przeglądzie instalacji elektrycznej w budynku mieszkalnym.

Wszystkie polisy w jednym miejscu
Jedną z największych zalet aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile jest łatwy dostęp do informacji o posiadanych polisach. Umowy zawarte za pośrednictwem naszej sieci automatycznie pojawiają się w odpowiedniej zakładce menu. W najnowszej aktualizacji pojawiła się funkcja, która umożliwia samodzielne dodanie innych posiadanych polis – dzięki temu możesz mieć wszystkie informacje w jednym miejscu, zawsze pod ręką.

W zakładce Moje polisy znajdziesz funkcje, które umożliwiają:

  • sprawdzenie najważniejszych informacji o ubezpieczeniu (np. numer polisy, towarzystwo ubezpieczeniowe, czas obowiązywania, terminy płatności),
  • ustawienie przypomnień o zbliżających się płatnościach i kończących się polisach.

Pobierz SPECTRUM mobile i korzystaj z przydatnych narzędzi
SPECTRUM mobile to innowacyjne połączenie funkcji, dzięki którym łatwiej poradzisz się eksperta ubezpieczeniowego, kupisz polisę i sprawdzisz najważniejsze informacje. Aplikacja pomoże Ci w zarządzaniu swoimi ubezpieczeniami i przypomni o ważnych terminach. W razie szkody może zapewnić Ci wsparcie dzięki narzędziom takim, jak generator oświadczenia sprawcy czy asystent do wezwania pomocy drogowej.

Pobierz SPECTRUM mobile na swój telefon i odkryj jeszcze więcej zalet! Oprogramowanie jest dostępne w oficjalnych sklepach Google Play i App Store.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.