Oferta grupowego ubezpieczenia na życie dla sektora MSP w Warcie

Sektor MSP stanowi przeważającą większość przedsiębiorstw w Polsce. Wśród nich najliczniejszą grupą są mikroprzedsiębiorstwa, które stanowią aż 99%. To właśnie dla tej grupy Warta przygotowała ofertę grupowego ubezpieczenia na życie. Sprawdź, co możemy zaoferować firmom z sektora MSP.

DUŻA OCHRONA DLA MAŁEGO BIZNESU

Podstawą działalności każdego biznesu, nawet tego małego, są pracownicy. Dlatego warto zadbać o komfort ich pracy, ale także o odpowiednie zabezpieczenie na wypadek różnych sytuacji losowych. Pomoże w tym oferta Warty – Program dla małych i średnich firm. Ubezpieczenia grupowe na życie często kojarzone są z dużymi firmami. W Warcie mogą z nich także skorzystać małe przedsiębiorstwa, zatrudniające od 3 do 50 pracowników. Program grupowego ubezpieczenia na życie dla MSP to elastyczna oferta kierowana do pracodawców, którzy w ramach prowadzonej działalności chcą zapewnić swoim pracownikom i ich najbliższym wsparcie w losowych sytuacjach. Grupowe ubezpieczenie to także często element polityki socjalnej traktowany jako ważny benefit dla pracowników.

Oferta Grupowego Ubezpieczenia na Życie w ramach Programu dla MSP to m.in.:

  • atrakcyjny zakres dostępnych umów dodatkowych dla ubezpieczonego, jego małżonka/partnera oraz dzieci, np. pobyt w sanatorium czy na oddziale rehabilitacyjnym, zachorowanie na chorobę nowotworową, szeroki zakres leczenia specjalistycznego dla ubezpieczonego, małżonka lub partnera oraz dziecka;
  • pomoc w nagłych sytuacjach dla ubezpieczonego i jego bliskich dzięki szerokiemu pakietowi usług assistance WARTA OPIEKA;
  • pakiety dodatkowe, pozwalające każdemu ubezpieczonemu indywidualnie rozszerzyć swój zakres ochrony, tj. „Zdrowie dziecka”, „Aktywne dziecko”, „Wypadek”, „Aktywni”, „Pomoc w chorobie”;
  • a ponadto:
    • elastyczne podejście do warunków ubezpieczenia – cena i zakres,
    • brak wymagań dotyczących struktury pracowników,
    • prosty proces zawarcia umowy – jeden dokument potwierdzający zawarcie umowy – wnioskopolisa, brak ankiet i dodatkowych badań medycznych.

Prowadzisz małą firmę i chciałbyś zapewnić swoim pracownikom ochronę na wypadek różnych życiowych zdarzeń, w tym pobytu w szpitalu z powodu COVID-19? Nawet dla małych firm, zatrudniających 3 osoby, mamy bardzo atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego. Poznaj ofertę dla swojej firmy – wystarczy REGON i liczba pracowników.

Materiały:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.