Poszerzamy SPECTRUM wiedzy – Akademia Prawa dla naszych Agentów

27 kwietnia 2021

biznes, ciekawostki, franczyza, SADUS, szkolenia

Branża ubezpieczeniowa to ciekawy świat, który na wielu przestrzeniach łączy się z zagadnieniami prawnymi czy finansowymi. Agenci SPECTRUM to nie tylko pasjonaci, ale przede wszystkim eksperci, którzy stale poszerzają swoje kompetencje w tej dziedzinie.

Czym jest Akademia Prawa?
Akademia Prawa to cykl spotkań dla Agentów SPECTRUM. Szkolenie prowadzi Marta Kudlik – radca prawny z obszarem specjalizacji w zakresie prawa ubezpieczeniowego oraz gospodarczego. Webinary mają interaktywny charakter, aby Agenci mogli wynieść z nich jak najwięcej wiedzy i praktycznych umiejętności, które przełożą się na obsługę klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Najnowsza edycja Akademii Prawa została zaplanowana na II kwartał 2021 roku. Po zakończeniu bieżącego cyklu spotkań materiały wideo nadal będą dostępne dla uczestników szkolenia oraz wszystkich Agentów SPECTRUM, dzięki czemu każdy z pośredników działających pod naszym szyldem będzie mógł w każdej chwili sięgnąć po nową porcję informacji lub odświeżyć wiedzę na wybrany temat.

W trosce o najwyższy standard obsługi
W ramach Akademii Prawa z radcą prawnym Martą Kudlik Agenci SPECTRUM mają okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat rodzajów podmiotów prawnych, ich struktury i reprezentacji. Tematyka szkolenia obejmuje również relacje przepisów, które kształtują umowy ubezpieczenia, przekładając się na warunki i zakres ochrony. Nie zabraknie też pożytecznych informacji i ciekawostek na temat rozmaitych zagadnień związanych z pośrednictwem ubezpieczeniowym, zasadami odpowiedzialności i kontraktowaniem – wszystko po to, aby ułatwić Agentom SPECTRUM pewne poruszanie się w przestrzeniach wspólnych dla ubezpieczeń, prawa i finansów, a także zapewnić każdemu klientowi obsługę na najwyższym poziomie.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.