Poznaj nowości w zakresie produktu PZU DOM

Ubezpieczenie PZU DOM jest dedykowane właścicielom lokali mieszkalnych, budynków mieszkalnych, a także osobom wynajmującym i posiadaczom nieruchomości np. na podstawie umowy najmu. PZU DOM jest produktem elastycznym, a każdy klient może dostosowywać go do swoich potrzeb oraz decydować o tym, co i w jakim zakresie ma być ubezpieczone i ile powinny wynosić poszczególne sumy ubezpieczenia. Od podstaw można zbudować dobrą polisę mieszkaniową.

Zakres ubezpieczenia PZU DOM jest szeroki. Dodatkowo TU wprowadziło bardzo korzystne dla klienta nowości w przedmiocie i zakresie ochrony ubezpieczeniowej. Najważniejsze z nich to:

  • Ochrona przed skutkami wyłudzenia gotówki czy biżuterii (np. „na wnuczka”, czy „na policjanta”), ochrona dla osób które nie ukończyły 65 rok życia, dzieci poniżej 13 roku życia oraz osób częściowo lub całkowicie ubezwłasnowolnionych.
  • Ochrona rzeczy dziecka ubezpieczonego, które się uczy i mieszka np. w akademiku (sprzęt sportowy i elektroniczny, ubrania).
  • Ochrona rzeczy, które znajdują się na ogrodzonej posesji, tarasie lub balkonie np.: rowery, meble wypoczynkowe, rośliny, trampoliny, wózki dziecięce, huśtawki dla dzieci.
  • Ochrona OC w życiu prywatnym, w przypadku wyrządzenia szkody podczas użytkowania przez ubezpieczonego np. hulajnogi elektrycznej.
  • Szybki i przejrzysty dostęp do tabeli urazów i procentów, w ubezpieczeniu następstw nieszczęśliwych wypadków – NNW, w sytuacji wystąpienia nieprzewidzianej kontuzji lub wywrotki.
  • Nowe ubezpieczenia ochrony prawnej – pomoc prawnika, adwokata lub radcy prawnego, jak również pomoc w sprawach spadkowych, w przygotowaniu pism czy zrozumieniu dokumentów i aktów prawnych.
  • Odpowiedzialność za stłuczenia, pęknięcia, zbicie niemal wszystkich przedmiotów, które mogą się stłuc.
  • W assistance – usługa naprawy sprzętu RTV, AGD, PC.
  • W zakresie NNW – wypłata świadczenia za zawał serca jak również wyższy limit za koszty leczenia.

Po więcej szczegółowych informacji oraz rzetelną pomoc w wyborze wariantów ubezpieczenia zapraszamy do oddziałów Domu Ubezpieczeniowego Spectrum.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.