PZU na Wypadek Nowotworu – ubezpieczenie oferujące wsparcie w trudnej sytuacji

Z roku na rok liczba zachorowań na różnego typu nowotwory wciąż rośnie. Prognozuje się, że w 2029 roku nowotwory złośliwe zostaną wykryte u 220 tys. Polaków. Niepokojącym objawem jest również to, ze chorują coraz młodsi ludzie. Zdiagnozowanie ciężkiego zachorowania jest z pewnością momentem przełomowym w życiu każdego człowieka, w szczególności, gdy choroba jest zaawansowana i wymaga podjęcia trudnej walki o powrót do zdrowia. Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom, Towarzystwo Ubezpieczeniowe PZU przygotowało specjalne ubezpieczenie PZU na Wypadek Nowotworu.

Jest to ubezpieczenie dla osób , które chcą ubezpieczyć się na wypadek zachorowania na chorobę nowotworową, taką jak: nowotwór złośliwy, nowotwór złośliwy we wczesnej fazie rozwoju oraz niezłośliwy guz mózgu.

Najważniejsze korzyści PZU na Wypadek Nowotworu to:

  • Dodatkowe wsparcie finansowe na wypadek zdiagnozowania nowotworu;
  • Świadczenie pieniężne (nawet 100 000 zł), które ubezpieczony może przeznaczyć na dowolny cel, np. walkę z chorobą czy zabezpieczenie materialne bliskich;
  • Druga opinia medyczna u zagranicznego specjalisty – jeśli ubezpieczony zachoruje na nowotwór złośliwy;
  • Szybka wypłata świadczenia – do 30 dni od dostarczenia dokumentacji medycznej;
  • Trzy gotowe warianty ubezpieczenia – różna wysokość wypłacanego świadczenia;
  • Składka już od 30 zł za roczne ubezpieczenie;
  • Uproszczona ankieta medyczna, bez badań lekarskich.

Po więcej szczegółów zapraszamy do placówek DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM znajdujących się na terenie całego kraju.

Źródło:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.