Twoje polisy zawsze pod ręką – aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile

25 czerwca 2024

ciekawostki, SPECTRUM, ubezpieczenia

Twoje polisy zawsze pod ręką – aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile
Nowe funkcje umożliwiają łączenie rodzinnych kont dla łatwiejszego zarządzania polisami oraz pobieranie dokumentów ubezpieczeniowych bezpośrednio z aplikacji. Wyjaśniamy, jak to działa.

Spis treści

Łączenie kont w SPECTRUM mobile

Jeżeli wraz z partnerem lub rodziną ubezpieczasz się w SPECTRUM, możesz łatwiej zarządzać wszystkimi polisami, łącząc konta swoje i bliskich. W ten sposób będziesz mieć pod ręką wszystkie najważniejsze informacje oraz funkcje zarządzania Waszymi ubezpieczeniami, niezależnie od tego, na kogo została zawarta umowa.

Aby połączyć konta w aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

  1. Kliknij ikonę konta w głównym menu.
  2. Wybierz opcję Połączone konta.
  3. Kliknij znak + i wprowadź PESEL oraz numer telefonu właściwy dla konta, które chcesz dodać.
  4. Wprowadź kod weryfikacyjny wysłany w wiadomości SMS na numer dodawanej osoby.
  5. Gotowe! Podgląd wszystkich ubezpieczeń znajdziesz w zakładce Moje polisy (główne menu).

Jeżeli chcesz, aby druga osoba również miała dostęp do polis zawartych na Twoje nazwisko, należy powtórzyć proces dodawania konta na drugim telefonie.

Jak pobrać dokumenty ubezpieczeniowe?

W aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile możesz łatwo sprawdzić numer i czas obowiązywania polisy, a także bardziej zaawansowane informacje, np. zakres ochrony. Aby uzyskać wgląd do warunków ubezpieczenia, wystarczy pobrać dokumenty. Jak to zrobić?

  • Wejdź zakładkę Moje polisy.
  • Kliknij polisę, którą chcesz sprawdzić i wejdź w menu pod znakiem ···.
  • Wybierz opcję Pliki do pobrania i pobierz dokumenty ubezpieczenia na swoje urządzenie.

Dzięki tej opcji w każdej chwili możesz sprawdzić szczegółowe informacje o swojej polisie. Jeżeli połączysz konto ze swoimi bliskimi, w ten sam sposób możesz pobrać dokumenty dotyczące zawartych przez nich ubezpieczeń.

Twoje polisy zawsze pod ręką

Z naszą aplikacją ubezpieczeniową możesz zarządzać polisami zawartymi przez Ciebie i bliskich w sposób zapewniający maksymalną wygodę oraz bezpieczeństwo. Oprócz tego w SPECTRUM mobile znajdziesz m. in. narzędzia przydatne dla kierowców, np. generator oświadczenia sprawcy czy asystent do wezwania pomocy drogowej. Pobierz aplikację ubezpieczeniową SPECTRUM mobile na swoje urządzenie z Google Play lub App Store i odkryj jeszcze więcej funkcji!


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.