Żyj pełnią życia. Ubezpieczenie na ŻYCIE zabezpieczy Cię w razie potrzeby.

4 grudnia 2018

Uncategorized

Przy obecnym tempie życia bardzo łatwo zapomnieć o kluczowych kwestiach. Ciągła gonitwa za marzeniami, realizacja planów, a jednocześnie uciekający czas. Dążenie do nabywania coraz większej ilości rzeczy materialnych i namacalnych, by polepszyć standard naszego bytu.
Sąsiad kupił nowy samochód, koleżanka zmieniła mieszkanie, a w szkole u dziecka trwa wyścig kto ma lepszy telefon czy droższe ubrania. Gdy zbliżają się wakacje marzeniem staje się wycieczka, najlepiej za granicę.
Plany i marzenia są bardzo ważne bo w życiu trzeba do czegoś dążyć. Ustalać cele i piąć się w górę.
Ale… No właśnie, ale. Są to rzeczy materialne i przed kolejnym zakupem warto się zastanowić czy to jest naprawdę w tej chwili niezbędne? A może chwilę się wstrzymać z kupnem nowego telewizora? Przecież z pewnością postoi jeszcze trochę na sklepowej półce. W tej sytuacji mamy wolny wybór, niestety nie zawsze tak jest. Jak myślisz, czy choroba lub nieszczęśliwy wypadek również mogłyby chwilę zaczekać?
Nie zastanawiamy się nad tym zbyt długo jeśli nikt z bliskich aktualnie nie choruje i wszystko idzie zgodnie z planem. Niestety, na pogorszenie się stanu zdrowia nie mamy wielkiego wpływu.
Pomysł ubezpieczenia na życie, pojawia się zwłaszcza wtedy, gdy w bliskim otoczeniu wydarzy się coś złego. Niestety, w wirze obowiązków i codziennej pracy, ten płomień szybko gaśnie. Przypomina nam się o nim, gdy jest już za późno.

Nie musi tak być !!!

Mamy jeszcze czas by zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o polisie, z której pieniądze pomogą w ciężkich chwilach leczenia czy rehabilitacji. Dzięki środkom z polisy nie trzeba będzie uciekać się do sprzedaży dorobku swojego życia w celu ratowania zdrowia. Posiadanie takiej ochrony daje wewnętrzny spokój. Zabezpieczając siebie chronimy również swoich bliskich wykazując się troską oraz odpowiedzialnością.

Nie wiemy co przyniesie przyszłość, możemy jednak „kupić spokój” na moment, gdy los sam zadecyduje za nas i weźmie nasze życie w swoje ręce. W takiej chwili będziemy mieć pewność, że obok wielu trosk związanych z chorobą, pieniądze na leczenie nie będą kolejną z nich.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.