Kompleksowe ubezpieczenia dla biznesu – szkolenie pod okiem ekspertów

W dniach 5-6 czerwca w Hotelu Czardasz Spa & Wellnes w Płocku, eksperci z pionu ubezpieczeń korporacyjnych ERGO Hestii przeprowadzili profesjonalne szkolenie dedykowane dla DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM. W szkoleniu udział wzięło blisko trzydziestu doradców zajmujących się ubezpieczeniem biznesu lub aspirujących do tej roli.

Kolejne panele szkoleniowe oscylowały wokół tematów związanych z ubezpieczeniami małych i średnich przedsiębiorstw, ubezpieczeniami flot pojazdów i gwarancji ubezpieczeniowych. Uczestnicy szkolenia mieli okazję poznać konstrukcję produktu Hestia Biznes oraz zasady oceny ryzyka. Wieczorem, w ramach zajęć integracyjnych, odbyło się spotkanie w hotelowej kręgielni. W czasie gry, przy torach, toczyły się kuluarowe rozmowy z underwriterami i dyrektorem przedstawicielstwa korporacyjnego.

     


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.