Ubezpieczenie mieszkania i domu w Link4

Dom lub mieszkanie to często główny dobytek, na który pracuje się niemal całe życie. Zdarzają się jednak nieszczęśliwe wypadki, które powodują ogrom zniszczeń np.: powódź, pożar, czy silny wiatr. Wówczas może dojść do sytuacji, że poszkodowani zostaną bez „dachu na głową”. Posiadanie ubezpieczenia majątkowego z całą pewnością oszczędzi niepotrzebnych zmartwień i pomoże znów „stanąć na nogi”.

Każdy właściciel nieruchomości lub posiadacz wartościowych przedmiotów, powinien zastanowić się nad odpowiednim zabezpieczeniem swojego majątku. Lepiej upewnić się, że żadne nieprzewidziane wydarzenie, nie wpłynie negatywnie na sytuację finansową ubezpieczonego oraz jego bliskich.

Towarzystwo Ubezpieczeń Link4 posiada w swojej ofercie ubezpieczenie „Dom”, które zapewnia pełną ochrony całego mienia. Bez problemu można ubezpieczyć dom czy mieszkanie, zabudowę wokół posiadłości (również z małą architekturą) taką jak altanka, czy też dom w trakcie budowy.

Polisa ubezpieczeniowa Link4 może obejmować:

  • Nieruchomość wraz z pomieszczeniami przynależnymi do niej (piwnica, strych, miejsce parkingowe),
  • Mienie ruchome – czyli całe wyposażenie domu (meble, dywany, sprzęt AGD i RTV, ubrania, sprzęt sportowy),
  • Stale elementy wnętrza – to co jest w środku i czego nie można zdemontować (glazura, podłogi, stałe wyposażenie łazienek),
  • Dom lub mieszkanie w budowie,
  • Domek letniskowy – od pożaru i innych zdarzeń losowych.

Dodatkowe rozszerzenie ochrony w Link4:

  • Dom Assistance dodawany bezpłatnie – pomoc fachowców, pokrycie kosztów pobytu w hotelu, pokrycie zakupu i naprawy elementów wyposażenia mieszkania lub domu, które uległy uszkodzeniu,
  • OC w życiu prywatnym – w przypadku nieumyślnego wyrządzenia szkody osobie trzeciej, ubezpieczyciel pokryje koszty z tym związane,
  • Ochrona budowli przydomowych (baseny, podjazdy, chodniki, lampy ogrodowe).

Należy pamiętać, aby suma ubezpieczeniowa była zgodna z aktualną wartością nieruchomości i wyposażenia. W razie wystąpienia nieszczęśliwego zdarzenia, które objęte jest ochroną, wypłacone odszkodowanie będzie mogło być przeznaczone na odbudowę, remont czy zakup nowego sprzętu.

Po więcej szczegółów zapraszamy do placówek DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM znajdujących się na terenie całego kraju.

Źródło:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.